Referanslar

 

404

404: Sayfa bulunamadı aradığınız sayfa yok ya da adı degişmiş..
sitenebak.com ana sayfasına giderek arayın
 

Gizlilik Notu

Sitenebak.com üyelerinin ve müşterilerinin kayıt olurken vermiş olduğu bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz. Bu bilgiler sadece Telekom A.Ş. ile kullanıcı ve müşterileri arasındaki işlemlerin kolay yürütülmesini sağlamak amacıyla kaydedilmektedir.
Kayıt yapılan bilgisayar sistemi en üst düzeyde korunan data merkezlerinde barındırılmakta ve yetkisiz kişilerin girilmesine izin verilmemektedir. Bu bilgilere sadece yetkili Telekom A.Ş. personeli şifre ile erişebilmektedir. Kayıt bilgilerinin güvenliği ve güncelliği Telekom A.Ş nin sorumluluğundadır.

Bilgi güvenliğinin maksimum düzeyde tutulması amacı ile;
Üye Kayıt işlemi sırasında md5 tek yönlü şifreleme algoritması kullanılır. Ödeme işlemi sırasında müşteri ile Telekom A.Ş. web sitesi arasında bilgi alışverişi yapılırken SSL teknolojisi ile şifrelenmiş web sayfaları kullanır. Bu sayede bu bilgilerin güvenliği en yüksek düzeyde sağlanır. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde 3dsecure sistemi kullanılarak kredi kartı sahteciliğine karşı maksimum güvenlik sağlanmaktadır. Müşterilerden alınan ve yüksek öneme sahip bilgiler (kredi kartı bilgileri, kişisel bilgiler, banka hesap bilgileri vb.) sistemde şifrelenmiş olarak saklanır. Şifreleme algoritması gizlidir ve 3. şahıslar tarafından ele geçirilse bile kullanımı mümkün değildir.

Müşteri bilgileri sadece T.C kanunları ve yönetmelikleri ile öngörülmüş hallerde yargı ve güvenlik birimleri ile paylaşılabilir.
Sitenebak.com web sayfalarında gerekli gördüğü tüm konularda mümkün olduğu kadar açıklayıcı şekilde bilgiler sunmaktadır. Ancak bazı konularla ilgili web sitemiz haricinde diğer web sitelerinede linkler bulunmaktadır. Bu linkler sadece belli bir konu ile ilgili açıklayıcı bilgi vermek amaçlı olup, gizlilik politikamızda yer alan taahütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamaz. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Telekom A.Ş. sorumlu değildir.
 

Kullanım Koşulları

Sitenebak web siteleri için yazılım çözümleri üretmek ve herkesin kullanımını kolaylaştırmak için faydalı içerik sunmaktadır. Bu ve diğer web siteleri genel olarak herkesin kullanımı içindir. Web sitesinde yayınladığımız tüm hizmet ve içerikleri değiştirme hakkını her zaman saklı tutar. Buna hizmet fiyatlarıda dahildir.
Siteyi kullanmak ve hizmet satın almak için öncellikle size sunulan içerikleri dikkatlice okuyun. Sitemiz internet konusunda bilgili ya da bilgisiz herkesin yararlanabileceği şekilde düzenlenmiştir.
Burada anlatılan konular ya da sunulan hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bilmediğiniz herşeyi ilgili bölümden okuyarak öğrenebilirsiniz.
Sitenebak.com'un sunmuş olduğu yararlı içeriklere kolay ulaşmak için istediğiniz konu ile ilgili yukarıdaki menüden arama kısmını kullanarak arama yapabilirsiniz.
Web sitemize üye olarak ya da olmadan sunmuş olduğumuz içeriklerden yararlananlar web sitemizin hizmet koşullarını kabul etmiş sayılır.  Bu içerik işletmemizin tabi olduğu yasalar ve yönetmeliklerde yapılan değişikliklere göre tekrar düzenlenir ve yine burda yayınlanır. Bu içerikte meydana gelen değişiklikleri takip etme sorumluluğu hizmeti alan kullanıcılara aittir. Sitemizden verilen hizmetlerden yararlanan kullanıcılar bu içerikteki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Web sitemiz aracılığı ile normal ya da cebren ele geçirerek içerik yayınlayan herkes 4/5/2007 tarihli ve 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun gereği yayınladıkları içerikten sorumludurlar.

Kullanıcılar Internet ortamındaki faaliyetlerinin güvenliğinden kendileri sorumludur. Bu faaliyetlerden meydana gelebilecek kayıplardan Sitenebak.com sorumlu tutulamaz.

Sitenebak.com satmış oldugu ürün ve hizmetlerin içeriklerini ve kapsamlarını sitede açıkça belirtmiştir. Bu içeriklerde belirtilmeyen özelliklerin hizmet kapsamında yer almamasından dolayı müşteri herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 

Özkan Subaşı kimdir ?

Lisede deney setlerinin LCD ekranına adımızı yazdırabildiğimizde gururlanırdık, yeşil ekranlı bilgisayarda basic programı yazıp teyp kasedine kaydetmek için sıkılmadan beklerdik,